Sdílet

Tipy na originální dárky pro Josefa 19.3.

V nejbližších dnech bude mít svátek Josef. A to 19. března, proto je dobré už teď se začít poohlížet po nějakém originálním dárku a ten Vám můžeme nabídnout právě my.

Dárky pro Josefa

Pokud je zrovna Váš Pepa romantik nebo se zajímá o astronomii, můžete mu udělat radost balíčkem Daruj hvězdu. Jedná se o dárek, díky kterému si pojmenuje hvězdu podle sebe. Na naší obloze je totiž jen malá část hvězd, která mají svá jména a Vy díky tomuto balíčku můžete mít svojí hvězdu a navíc pomoci pojmenovat další. Vše potřebné už balíček obsahuje, takže se stačí pouze nechat unést tímto originálním nápadem a opravdu to zvládne každý.

Nejoriginálnější dárky pro Pepu

Pro ty, co si rádi hrají, nabízíme deskovou hru Pepa hledá superbar, která je založena na principu Člověče, nezlob se. A může si jí užít i celá rodina. Nejoblíbenější dárek v současné době jsou magnetické kuličky Neocube. Můžete z něj tvořit stále nové a nové obrazce. Neocube má neomezené možnosti kombinací, takže si s nimi vyhraje opravdu každý, jsou to dárky pro Josefa i Pepu, jak pro malé tak i velké.

I labužníci piva si příjdou na své a to třeba s novinkou Chladící půllitr. Díky téhle vychytávce, i v těch největších teplech, si můžete užívat po dlouhou dobu stále chlazený nápoj. Stačí dát půllitr před použitím do mrazáku.
Z piva také můžete vyzkoušet i kosmetiku. Pivrncova pivní kosmetika je kombinace extraktu z pivních kvasnic a chmelu, takže díky pivní koupeli bohaté na vitamíny, můžete pociťovat veškeré účinky této kosmetiky a to od hydratačních až po protizánětlivé. Což, určitě hodně mužů ocení, že si můžou dopřát koupel z jejich oblíbeného moku.

A pro ty méně náročné jsou tu, dárky pro Josefa, Obrácené hodiny. Pozpátku jdoucí hodiny jen tak neseženete. Je to dobrý dárek pro změnu, nač měnit například nábytek, oživte místnost těmito hodinami. Nebo pro houbaře máme speciální Houbařský nožík doplňený štětinkami pro oprášení jehličí. Opravdu si tu každý příjde na své.

 

Komentáře