Sdílet

Chladící půllitr

Vedro a žízeň dokáží být pořádně nepříjemné. Dospělý člověk by měl vypít až tři litry tekutin denně. Ale kdo by chtěl pít teplé nápoje že?

Pokud si dáte do nápoje ledové kostky, tak ty se za chvíli rozpustí a dokonce nápoj ještě i zředí, což není zrovna to nejlepší. Kdo by chtěl pít ředěné pivo?

Pro všechny milovníky piva tu je nyní záchrana v horkých letních dnech. Tím je Chladicí půllitr. Jedná se o půllitr z akrylu, který je dvoustěnný, a mezi jeho stěnami je speciální gel. Stačí dát půllitr do mrazáku a chvilku čekat. Pokud předem tušíte, že další den bude opravdu horký, můžete jej do mrazáku dávat předem a odpoledne – třeba po práci - si jen užívat chuť vychlazeného nápoje.

Výhodou Samochladicího půllitru není jenom jeho cool vzhled. Padne Vám přesně do ruky, dobře se drží a díky tomu, že je akrylový, je i lehoučký. Další z výhod je i to, že Váš nápoj neztratí svoji chuť. Džus bude stále chutnat jako džus. Ne jako ledem zředěná limonáda.

Jen pozor, abyste nedopatřením svůj půllitr nenapraskli. Pokud Vám vyteče gel, půllitr můžete vyhodit. Nemělo by v něm totiž co zamrzat, a v důsledku by pak ani nechladil. Takže se o něj musíte starat stejně dobře jako o jeho skleněné kamarády.

 

Komentáře